NSV1C201MZ4T1G
Numărul produsului DigiKey
NSV1C201MZ4T1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
NSV1C201MZ4T1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
NSV1C201MZ4T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NSV1C201MZ4T1G
Descriere
TRANS NPN 100V 2A SOT223
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Tranzistor bipolar (BJT) NPN 100 V 2 A 100MHz 800 mW Montare pe suprafață SOT-223 (TO-261)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NSV1C201MZ4T1G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Amplificare curent c.c. (hFE) (Min) la Ic, Vce
120 la 500mA, 2V
Prod.
Putere - Max
800 mW
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Frecvență - Tranziție
100MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip tranzistor
Tip montare
Montare pe suprafață
Curent - Colector (Ic) (Max)
2 A
Pachet/cutie
TO-261-4, TO-261AA
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-223 (TO-261)
Saturație Vce (Max) la Ib, Ic
180mV la 200mA, 2A