NVMFS015N10MCLT1G
Numărul produsului DigiKey
488-NVMFS015N10MCLT1GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
488-NVMFS015N10MCLT1GCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
488-NVMFS015N10MCLT1GDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NVMFS015N10MCLT1G
Descriere
MOSFET N-CH 100V 10.5A/54A 5DFN
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 10,5A (Ta), 54A (Tc) 3W (Ta), 79W (Tc) Montare pe suprafață 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NVMFS015N10MCLT1G Modele
Atributele produsului
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1338 pF @ 50 V
Activ
Disipare putere (Max)
3W (Ta), 79W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
100 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
12,2mOhm la 14A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,2V la 282µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
19 nC @ 10 V