FI-SEB20P-HFE nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
JAE Electronics
În stoc: 120
Fișă de date
Baretă de conexiuni cu conector Margine placă, Disjunctor; Montare pe suprafață, Unghi drept 20 position 0,049" (1,25mm)
FI-SEB20P-HFE
Numărul produsului DigiKey
670-1846-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FI-SEB20P-HFE
Descriere
CONN HEADER BRD EDGE 20P 1.25MM
Descriere detaliată
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,077" (1,95mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Bandă
Finisaj contact - Conectare
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor sau aliaj cu cositor
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Aliaj de cupru
Pas - Conectare
Material izolație
Polimer cristale lichide (LCP), Umplut cu sticlă
Număr de poziţii
Caracteristici
Ecranat, Retenție aliaj de lipit
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Bej
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
1A per contact
Tip montare
Valoare nominală tensiune
200V