FI-SEB20P-HFE-E3000 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
JAE Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
Baretă de conexiuni cu conector Margine placă, Disjunctor; Montare pe suprafață, Unghi drept 20 position 0,049" (1,25mm)
FI-SEB20P-HFE-E3000
Numărul produsului DigiKey
FI-SEB20P-HFE-E3000-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
FI-SEB20P-HFE-E3000
Descriere
CONN HEADER BRD EDGE 20P 1.25MM
Descriere detaliată
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,077" (1,95mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Finisaj contact - Conectare
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor sau aliaj cu cositor
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Aliaj de cupru
Pas - Conectare
Material izolație
Polimer cristale lichide (LCP), Umplut cu sticlă
Număr de poziţii
Caracteristici
Ecranat, Retenție aliaj de lipit
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Bej
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
1A per contact
Tip montare
Valoare nominală tensiune
200V