FI-SE20MRE
Numărul produsului DigiKey
670-2083-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FI-SE20MRE
Descriere
CONN PLUG 20POS GOLD
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 Poziție dreptunghiular Mufă Conector – Auriu –
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Producător
JAE Electronics
Tip fixare
Blocare opritor
Serie
Terminație cablu
Ambalaj
Tavă
Tip fir
Cablu plat flexibil
Stare piesă
Activ
Diametru fir
Tip conector
Mufă
Caracteristici
Tip contact
Finisaj contact
Auriu
Număr de poziţii
20
Grosime finisaj contact
3,94µin (0,10µm)
Pas
0,049" (1,25mm)