FI-S20P-HFE
Numărul produsului DigiKey
670-1836-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FI-S20P-HFE
Descriere
CONN HEADER SMD R/A 20POS 1.25MM
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață, Unghi drept 20 position 0,049" (1,25mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FI-S20P-HFE Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,071" (1,80mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Bandă
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor sau aliaj cu cositor
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Aliaj de cupru
Pas - Conectare
Material izolație
Polimer cristale lichide (LCP), Umplut cu sticlă
Număr de poziţii
Caracteristici
Retenție aliaj de lipit
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Bej
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
1A per contact
Tip montare
Valoare nominală tensiune
200V