IRLML0030TRPBF
Numărul produsului DigiKey
IRLML0030TRPBFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
IRLML0030TRPBFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IRLML0030TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IRLML0030TRPBF
Descriere
MOSFET N-CH 30V 5.3A SOT23
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 30 V 5,3A (Ta) 1,3W (Ta) Montare pe suprafață Micro3™/SOT-23
Modele EDA/CAD
IRLML0030TRPBF Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
2.6 nC @ 4.5 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
382 pF @ 15 V
Disipare putere (Max)
1,3W (Ta)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
30 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
Micro3™/SOT-23
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
27mOhm la 5,2A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,3V la 25µA