IPW65R019C7FKSA1
Numărul produsului DigiKey
448-IPW65R019C7FKSA1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IPW65R019C7FKSA1
Descriere
MOSFET N-CH 650V 75A TO247-3
Termen de livrare standard al producătorului
61 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 650 V 75A (Tc) 446W (Tc) Orificiu străpuns PG-TO247-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IPW65R019C7FKSA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
215 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
9900 pF @ 400 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
446W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
650 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO247-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
19mOhm la 58,3A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 2,92mA