STGW30V60DF
Numărul produsului DigiKey
497-13765-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STGW30V60DF
Descriere
IGBT TRENCH FS 600V 60A TO-247-3
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
IGBT Trench Field Stop 600 V 60 A 258 W Orificiu străpuns TO-247-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
STGW30V60DF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tip intrare
Standard
Producător
STMicroelectronics
Încărcare poartă
163 nC
Ambalaj
Tub
Td (pornit/oprit) la 25°C
45ns/189ns
Stare piesă
Activ
Condiție de testare
400V, 30A, 10Ohm, 15V
Tip IGBT
Trench Field Stop
Timp recuperare inversă (trr)
53 ns
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
600 V
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Curent - Colector (Ic) (Max)
60 A
Tip montare
Orificiu străpuns
Curent - Colector cu impulsuri (Icm)
120 A
Pachet/cutie
TO-247-3
Vce(on) (Max) la Vge, Ic
2,3V la 15V, 30A
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247-3
Putere - Max
258 W