A5KP180A-G
Numărul produsului DigiKey
A5KP180A-G-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
A5KP180A-G
Descriere
TVS DIODE 180VWM 291.6VC R6
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
291,6V Clemă 17,15A Diodă TVS Ipp Orificiu străpuns R-6
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
A5KP180A-G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Protecție linie electrică
Nu
Prod.
Aplicații
Ambalaj
Bandă și cutie (TB)
Capacitanță la frecvență
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
180V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Străpungere (Min)
200V
Pachet/cutie
R-6, Axial
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
291,6V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
17,15A
Număr produs de bază
Putere - Impuls maxim
5000W (5kW)