IPB020N10N5ATMA1
Numărul produsului DigiKey
IPB020N10N5ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IPB020N10N5ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IPB020N10N5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPB020N10N5ATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 100V 120A D2PAK
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 120A (Tc) 375W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO263-3
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
210 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
15600 pF @ 50 V
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
375W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
6V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO263-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
2mOhm la 100A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,8V la 270µA