CY15B108QN-40SXI
Numărul produsului DigiKey
448-CY15B108QN-40SXI-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CY15B108QN-40SXI
Descriere
IC FRAM 8MBIT SPI 40MHZ 8SOIC
Descriere detaliată
FRAM (RAM feroelectric) CI memorie 8Mbit SPI 40 MHz 8-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CY15B108QN-40SXI Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Frecvență ceas
40 MHz
Ambalaj
Tub
Tensiune - Alimentare
1,8V – 3,6V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)