CY15B104QN-50SXI
Numărul produsului DigiKey
448-CY15B104QN-50SXI-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CY15B104QN-50SXI
Descriere
IC FRAM 4MBIT SPI 50MHZ 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
FRAM (RAM feroelectric) CI memorie 4Mbit SPI 50 MHz 8-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CY15B104QN-50SXI Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Interfață memorie
SPI
Prod.
Frecvență ceas
50 MHz
Serie
Timp ciclu scriere - Cuvânt, pagină
Ambalaj
Tub
Tensiune - Alimentare
1,8V – 3,6V
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)