CY15B204QN-40SXE
Numărul produsului DigiKey
448-CY15B204QN-40SXE-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CY15B204QN-40SXE
Descriere
IC FRAM 4MBIT SPI 8SOIC
Descriere detaliată
FRAM (RAM feroelectric) CI memorie 4Mbit SPI 40 MHz 9 ns 8-SOIC
Frecvență ceas
40 MHz
Ambalaj
Tub
Timp acces
9 ns
Tensiune - Alimentare
1,8V – 3,6V
Tip program
Nevolatil
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)