LM4040B33FTA
Numărul produsului DigiKey
31-LM4040B33FTATR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-LM4040B33FTACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-LM4040B33FTADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LM4040B33FTA
Descriere
IC VREF SHUNT 0.2% SOT23
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Element de șuntare CI referință tensiune ±0,2% SOT-23-3
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Zgomot - Între 0,1Hz și 10Hz
Producător
Diodes Incorporated
Zgomot - Între 10Hz și 10kHz
35µVrms
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Intrare
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare
Tip referință
Element de șuntare
Curent - Catod
70 µA
Tip ieșire
Fixat
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Tip montare
Montare pe suprafață
Curent - Ieșire
15 mA
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Toleranță
±0,2%
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3
Coeficient de temperatură
100ppm/°C