CY15B108QN-40SXIT
Numărul produsului DigiKey
448-CY15B108QN-40SXITTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
CY15B108QN-40SXIT
Descriere
IC FRAM 8MBIT SPI 40MHZ 8SOIC
Descriere detaliată
FRAM (RAM feroelectric) CI memorie 8Mbit SPI 40 MHz 9 ns 8-SOIC
Frecvență ceas
40 MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Timp acces
9 ns
Tensiune - Alimentare
1,8V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)