BSC014N06NSSCATMA1
Numărul produsului DigiKey
448-BSC014N06NSSCATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-BSC014N06NSSCATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-BSC014N06NSSCATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BSC014N06NSSCATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 60V 261A WSON-8
Termen de livrare standard al producătorului
61 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 60 V 261A (Tc) 3W (Ta), 188W (Tc) Montare pe suprafață PG-WSON-8-2
Modele EDA/CAD
BSC014N06NSSCATMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
104 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
8125 pF @ 30 V
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
3W (Ta), 188W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
60 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
6V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-WSON-8-2
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,4mOhm la 50A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,3V la 120µA