ISC018N08NM6SCATMA1
Numărul produsului DigiKey
448-ISC018N08NM6SCATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-ISC018N08NM6SCATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-ISC018N08NM6SCATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ISC018N08NM6SCATMA1
Descriere
TRENCH 40<-<100V
Descriere detaliată
Canal-N 80 V 27A (Ta), 230A (Tc) 3W (Ta), 217W (Tc) Montare pe suprafață PG-WSON-8-2
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
76 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
5400 pF @ 40 V
Disipare putere (Max)
3W (Ta), 217W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
80 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
8V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-WSON-8-2
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,8mOhm la 50A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,5V la 114µA