TDA22590XUMA1
Numărul produsului DigiKey
448-TDA22590XUMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-TDA22590XUMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-TDA22590XUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TDA22590XUMA1
Descriere
POWERSTAGE CE
Termen de livrare standard al producătorului
61 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
OptiMOS™ Convertor, CPU GPU CI regulator tensiune 1 Ieșire PG-UFLGA-34
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TDA22590XUMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire
0,225V – 5,5V
Producător
Infineon Technologies
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Serie
Grad
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Calificare
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Aplicații
Convertor, CPU GPU
Pachet/cutie
34-PowerUFLGA
Tensiune - Intrare
4,25V – 16V