HW1B-M1F10-S
Numărul produsului DigiKey
1885-1661-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HW1B-M1F10-S
Descriere
22MM PUSHBUTTON BLUE
Categorie
Marcaj dispozitiv de acționare
Fără marcaj
Prod.
Culoare - Dispozitiv de acționare/Capac
Albastru
Dimensiuni decupare panou
Circular - 22,30mm diam.
Temperatură de funcționare
-25°C – 50°C
Valoare nominală curent (Amp)
10A (c.a.), 8A (c.c.)
Valoare nominală tensiune - C.a.
110 V
Durată de funcționare electrică
Valoare nominală tensiune - C.c.
24 V