HW1B-M1F10-B
Numărul produsului DigiKey
1885-HW1B-M1F10-B-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HW1B-M1F10-B
Descriere
22MM PUSHBUTTON BLACK
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator cu buton de apăsare SPST-NO Standard Montare panou, Frontal
Categorie
Tip dispozitiv de acționare
Rotund, Buton, Încastrat
Prod.
Culoare - Dispozitiv de acționare/Capac
Negru
Serie
Tip, culoare iluminare
Ambalaj
Vrac
Tensiune iluminare (nominală)
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Bornă cu șurub
Tip montare
Montare panou, Frontal
Protecție la infiltrare
IP65 - Etanșat împotriva prafului, Rezistent la apă
Tip
Standard
Caracteristici
Circuit
Dimensiuni decupare panou
Circular - 22,30mm diam.
Funcție de comutare
Oprit-mamă
Temperatură de funcționare
-25°C – 55°C
Valoare nominală curent (Amp)
10A (c.a.), 8A (c.c.)
Durată de funcționare mecanică
5,000,Cicluri 000
Valoare nominală tensiune - C.a.
110 V
Durată de funcționare electrică
Valoare nominală tensiune - C.c.
24 V