HW1B-M1F10-R
Numărul produsului DigiKey
1885-HW1B-M1F10-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HW1B-M1F10-R
Descriere
22MM PUSHBUTTON RED
Categorie
Tip dispozitiv de acționare
Rotund, Buton, Încastrat
Prod.
Culoare - Dispozitiv de acționare/Capac
Roșu
Dimensiuni decupare panou
Circular - 22,30mm diam.
Temperatură de funcționare
-25°C – 60°C
Valoare nominală curent (Amp)
10A (c.a./c.c.)
Valoare nominală tensiune - C.a.
110 V
Durată de funcționare electrică
Valoare nominală tensiune - C.c.
24 V