HW1S-2TF10
HW1S-2TF10
HW1S-2TF10
Numărul produsului DigiKey
1885-1008-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HW1S-2TF10
Descriere
SWITCH SELECT 2POS SPST 10A 110V
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator selector 2 Poziție SPST-NO 10A (c.a.), 8A (c.c.) 110 V Montare panou
Categorie
Tip, culoare iluminare
Producător
IDEC
Tensiune iluminare (nominală)
Serie
Tip montare
Montare panou
Ambalaj
Vrac
Stil terminație
Bornă cu șurub
Stare piesă
Activ
Dimensiuni decupare panou
Circular - 22,30mm diam.
Tip
Standard
Protecție la infiltrare
IP65 - Etanșat împotriva prafului, Rezistent la apă
Circuit
SPST-NO
Caracteristici
Număr de poziţii
2
Temperatură de funcționare
-25°C – 50°C
Funcție de comutare
Oprit-Pornit
Adâncime în spatele flanșei
48,50mm
Valoare nominală curent (Amp)
10A (c.a.), 8A (c.c.)
Durată de funcționare mecanică
500,Cicluri 000
Valoare nominală tensiune - C.a.
110 V
Durată de funcționare electrică
Valoare nominală tensiune - C.c.
24 V