V15T16-CP200
V15T16-CP200
V15T16-CP200
Numărul produsului DigiKey
480-6646-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
V15T16-CP200
Descriere
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 250V
Descriere detaliată
Comutator SPST-NO Cu montare pe carcasă
Forță operare
200gf
Ambalaj
Vrac
Forță eliberare
50gf
Poziție de lucru
0,579" (14,7mm)
Circuit
SPST-NO
Pre-deplasare
0,063" (1,6mm)
Funcție de comutare
Oprit-mamă
Deplasare diferențial
0,016" (0,4mm)
Valoare nominală curent (Amp)
16A (c.a.)
Suprareglare
0,030" (0,76mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Durată de funcționare mecanică
5,000,Cicluri 000
Temperatură de funcționare
-25°C – 125°C
Stil terminație
Conectare rapidă – 0,250" (6,3mm)