V15T16-CZ300
Numărul produsului DigiKey
480-7017-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
V15T16-CZ300
Descriere
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 250V
Descriere detaliată
Comutator SPDT Cu montare pe carcasă
Forță operare
300gf
Ambalaj
Tavă
Forță eliberare
75gf
Poziție de lucru
0,579" (14,7mm)
Circuit
SPDT
Pre-deplasare
0,063" (1,6mm)
Funcție de comutare
Pornit-mamă
Deplasare diferențial
0,016" (0,4mm)
Valoare nominală curent (Amp)
16A (c.a.)
Suprareglare
0,030" (0,76mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Durată de funcționare mecanică
1,000,Cicluri 000
Temperatură de funcționare
-25°C – 125°C
Stil terminație
Conectare rapidă – 0,250" (6,3mm)