V15T16-CZ200
V15T16-CZ200
V15T16-CZ200
Numărul produsului DigiKey
480-6410-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
V15T16-CZ200
Descriere
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 250V
Descriere detaliată
Comutator SPDT Cu montare pe carcasă
Forță operare
200gf
Ambalaj
Vrac
Forță eliberare
50gf
Poziție de lucru
0,579" (14,7mm)
Circuit
SPDT
Pre-deplasare
0,063" (1,6mm)
Deplasare diferențial
0,016" (0,4mm)
Valoare nominală curent (Amp)
16A (c.a.)
Suprareglare
0,030" (0,76mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Durată de funcționare mecanică
5,000,Cicluri 000
Durată de funcționare electrică
50,Cicluri 000
Temperatură de funcționare
-25°C – 125°C
Stil terminație
Conectare rapidă – 0,250" (6,3mm)