V15T16-CC100-K
Numărul produsului DigiKey
480-5385-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
V15T16-CC100-K
Descriere
SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 250V
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator SPST-NC Cu montare pe carcasă
Categorie
Protecție la infiltrare
Producător
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Caracteristici
Serie
Forță operare
100gf
Ambalaj
Tavă
Forță eliberare
25gf
Stare piesă
Activ
Poziție de lucru
0,579" (14,7mm)
Circuit
SPST-NC
Pre-deplasare
0,063" (1,6mm)
Funcție de comutare
Pornit-mamă
Deplasare diferențial
0,016" (0,4mm)
Valoare nominală curent (Amp)
16A (c.a.)
Suprareglare
0,030" (0,76mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Durată de funcționare mecanică
5,000,Cicluri 000
Tip dispozitiv de acționare
Rotund (piston știft)
Durată de funcționare electrică
50,Cicluri 000
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Temperatură de funcționare
-25°C – 125°C
Stil terminație
Conectare rapidă – 0,250" (6,3mm)