B1911UYG-20D000114U1930
Numărul produsului DigiKey
3147-B1911UYG-20D000114U1930TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3147-B1911UYG-20D000114U1930CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3147-B1911UYG-20D000114U1930DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
B1911UYG-20D000114U1930
Descriere
LED YLW-GRN DIFFUSED 0603 SMD
Descriere detaliată
Galben-verde 571nm Indicație cu leduri – discretă 2,1V 0603 (1608 metric)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,1V
Prod.
Curent - Test
20mA
Unghi de vizualizare
125°, 128°
Lungime de undă - Maximă
573nm
Transparență lentilă
Difuzat
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Dimensiune lentilă
1,00mm x 0,80mm
Înălțime (Max)
0,70mm