B1911URO-20D004214U1930
Numărul produsului DigiKey
3147-B1911URO-20D004214U1930TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3147-B1911URO-20D004214U1930CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3147-B1911URO-20D004214U1930DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
B1911URO-20D004214U1930
Descriere
1.6(L) X 0.8(W) X 0.6(H)MM
Descriere detaliată
Roșu 632nm Indicație cu leduri – discretă 1,9V 0603 (1608 metric)
Categorie
Curent - Test
20mA
Prod.
Unghi de vizualizare
130°
Serie
Lungime de undă - Maximă
645nm
Configurație
Independent
Grad
Culoare lentilă
Incolor
Calificare
Transparență lentilă
Difuzat
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Dimensiune lentilă
1,00mm x 0,80mm
Înălțime (Max)
0,70mm
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
1,9V