B1931NB--20C007614U1930
Numărul produsului DigiKey
3147-B1931NB--20C007614U1930TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3147-B1931NB--20C007614U1930CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3147-B1931NB--20C007614U1930DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
B1931NB--20C007614U1930
Descriere
LED BLUE CLEAR SMD
Descriere detaliată
Albastru 470nm Indicație cu leduri – discretă 3,3V 0603 (1608 metric)
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
3,3V
Prod.
Curent - Test
20mA
Serie
Unghi de vizualizare
125°, 135°
Lungime de undă - Maximă
468nm
Configurație
Standard
Caracteristici
Culoare lentilă
Incolor
Transparență lentilă
Transparent
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Înălțime (Max)
0,40mm
Dimensiune lentilă
1,00mm x 0,80mm