B1931USD-20D000814U1930
Numărul produsului DigiKey
3147-B1931USD-20D000814U1930TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3147-B1931USD-20D000814U1930CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3147-B1931USD-20D000814U1930DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
B1931USD-20D000814U1930
Descriere
LED RED DIFFUSED 0603 SMD
Descriere detaliată
Roșu 624nm Indicație cu leduri – discretă 2V 0603 (1608 metric)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2V
Prod.
Curent - Test
20mA
Unghi de vizualizare
125°
Lungime de undă - Maximă
632nm
Transparență lentilă
Difuzat
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Dimensiune lentilă
1,00mm x 0,80mm
Înălțime (Max)
0,50mm