XHP410070M7MLX3(R)
Numărul produsului DigiKey
1939-XHP410070M7MLX3(R)-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XHP410070M7MLX3(R)
Descriere
3-4 POS CBL ASSY RECT PLUG-SKT
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3, 4 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la mufă 0,230' (70,00mm, 2,76")
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Lungime
0,230' (70,00mm, 2,76")
Producător
GlobTek, Inc.
Caracteristici
Ambalaj
Vrac
Culoare
Negru, Individual (rotund)
Stare piesă
Activ
Ecranare
Fără ecranare
Tip conector
Soclu la mufă
Utilizare
Număr de poziţii
3, 4
Terminație cablu
Sertizare
Număr de rânduri
1
Finisaj contact
Pas - Conector
0,100" (2,54mm), 0,156" (3,96mm)