GTM43007-A4512-FW(R)
GTM43007-A4512-FW(R)
Numărul produsului DigiKey
1939-1053-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GTM43007-A4512-FW(R)
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 45W
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
GTM43007-A4512-FW(R) Modele
Curent - Ieșire 1
3.75 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
89%
Temperatură de funcționare
-10°C – 45°C
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
3,00" L x 2,00" l x 0,93" Î (76,2mm x 50,8mm x 23,6mm)