GTM43007-A3006-FW(R)
Numărul produsului DigiKey
1939-1050-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GTM43007-A3006-FW(R)
Descriere
AC/DC CONVERTER 6V 30W
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 6V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
GTM43007-A3006-FW(R) Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
5 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial), Medical
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
89%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-10°C – 45°C
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Intrare universală
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
6V
Mărime/Dimensiune
3,00" L x 2,00" l x 0,93" Î (76,2mm x 50,8mm x 23,6mm)