GTM43007-C6024-FW(R)
Numărul produsului DigiKey
1939-GTM43007-C6024-FW(R)-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GTM43007-C6024-FW(R)
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 60W
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
GTM43007-C6024-FW(R) Modele
Curent - Ieșire 1
2.5 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
89%
Temperatură de funcționare
-10°C – 45°C
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
5,00" L x 3,00" l x 1,20" Î (127,0mm x 76,2mm x 30,5mm)