FFC2B29-45-G
Numărul produsului DigiKey
2073-FFC2B29-45-GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
FFC2B29-45-G
Descriere
CONN FFC FPC 45POS 0.5MM R/A
Descriere detaliată
45 Poziție FFC, FPC Conector Contacte, Partea superioară și partea inferioară 0,020" (0,50mm) Montare pe suprafață, Unghi drept
Modele EDA/CAD
FFC2B29-45-G Modele
Tip capăt cablu
Cu formă conică
Valoare nominală tensiune
50V
Tip Conector/contact
Contacte, Partea superioară și partea inferioară
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Număr de poziţii
45
Pas
0,020" (0,50mm)
Valoare nominală curent (Amp)
0,4A
Grosime FFC, FCB
0,30mm
Înălțime deasupra plăcii
0,102" (2,60mm)