05-45-D-0101-A-4-06-4-T
Numărul produsului DigiKey
2073-05-45-D-0101-A-4-06-4-T-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
05-45-D-0101-A-4-06-4-T
Descriere
CABLE FFC/FPC 45POS 0.5MM 3.98"
Descriere detaliată
45 Poziție FFC, FPC Cablu 0,020" (0,50mm) 3,976" (101,00mm)
Categorie
Număr de conductoare
45
Pas
0,020" (0,50mm)
Serie
Lungime
3,976" (101,00mm)
Lungime - Capete expuse
0,157" (4,00mm)