FFC2B17-45-T
Numărul produsului DigiKey
2073-FFC2B17-45-TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
2073-FFC2B17-45-TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
FFC2B17-45-T
Descriere
CONN FFC FPC TOP 45POS 0.5MM R/A
Referință client
Descriere detaliată
45 Poziție FFC, FPC Conector Contacte, Parte superioară 0,020" (0,50mm) Montare pe suprafață, Unghi drept
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FFC2B17-45-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tip capăt cablu
Cu formă conică
Producător
GCT
Material contact
Fosfor bronz
Serie
Finisaj contact
Cositor
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Material carcasă
Polimer cristale lichide (LCP)
Stare piesă
Inactual
Material dispozitiv de acționare
Polimer cristale lichide (LCP)
Tip plat flexibil
FFC, FPC
Caracteristici
Retenție aliaj de lipit
Tip montare
Montare pe suprafață, Unghi drept
Valoare nominală tensiune
50V
Tip Conector/contact
Contacte, Parte superioară
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Număr de poziţii
45
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Pas
0,020" (0,50mm)
Valoare nominală curent (Amp)
0,4A
Terminație
Aliaj de lipit
Grosime finisaj contact
80,0µin (2,03µm)
Grosime FFC, FCB
0,30mm
Culoare carcasă
Natural
Înălțime deasupra plăcii
0,098" (2,50mm)