05-45-A-0101-A-4-06-4-T
Numărul produsului DigiKey
2073-05-45-A-0101-A-4-06-4-T-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
05-45-A-0101-A-4-06-4-T
Descriere
CABLE FFC/FPC 45POS 0.5MM 3.98"
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
45 Poziție FFC, FPC Cablu 0,020" (0,50mm) 3,976" (101,00mm)
Pas
0,020" (0,50mm)
Serie
Lungime
3,976" (101,00mm)
Lungime - Capete expuse
0,157" (4,00mm)