05-45-A-0030-A-4-06-4-T poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
GCT
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
GCT
În stoc: 0
Fișă de date
45 Poziție FFC, FPC Cablu 0,020" (0,50mm) 1,181" (30,00mm)
05-45-A-0030-A-4-06-4-T
Numărul produsului DigiKey
2073-05-45-A-0030-A-4-06-4-T-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
05-45-A-0030-A-4-06-4-T
Descriere
CABLE FFC/FPC 45POS 0.5MM 1.18"
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Pas
0,020" (0,50mm)
Serie
Lungime
1,181" (30,00mm)
Lungime - Capete expuse
0,157" (4,00mm)