AMS1117-2.5 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | AMS1117-2.5 |
Descriere | IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT-223-3L |
Termen de livrare standard al producătorului | 1 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1A SOT-223-3L |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Curent - Ieșire |
Prod. | Curent - În repaus (Iq) 10 mA |
Serie | PSRR 75dB (120Hz) |
Stare piesă Activ | Caracteristici de protecție Supracurent, Supra-temperatură |
Configurație ieșire | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C (TJ) |
Tip ieșire | Grad – |
Număr de regulatoare 1 | Calificare – |
Tensiune - Intrare (Max) 12V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă) 2,5V | Pachet/cutie TO-261-4, TO-261AA |
Tensiune - Ieșire (Max) – | Pachet dispozitiv furnizor SOT-223-3L |
Cădere de tensiune (Max) 1,3V la 1A |