AMS1117-3.3
Numărul produsului DigiKey
4518-AMS1117-3.3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
4518-AMS1117-3.3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4518-AMS1117-3.3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AMS1117-3.3
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-3L
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1A SOT-223-3L
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Cădere de tensiune (Max)
1,3V la 1A
Prod.
Curent - Ieșire
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - În repaus (Iq)
10 mA
Stare piesă
Activ
PSRR
75dB (120Hz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Limită curent
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supra-temperatură
Număr de regulatoare
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Max)
12V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V