AMS1117-3.3 SOT-223
Numărul produsului DigiKey
5399-AMS1117-3.3SOT-223TR-ND - Bandă și mosor (TR)
5399-AMS1117-3.3SOT-223CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5399-AMS1117-3.3SOT-223DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AMS1117-3.3 SOT-223
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1A SOT-223
Categorie
Cădere de tensiune (Max)
1,4V la 1A
Prod.
Curent - Ieșire
Serie
Curent - În repaus (Iq)
10 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70dB (120Hz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supra-temperatură
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
18V
Pachet/cutie
TO-261-4, TO-261AA
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V