ED-MONITOR-133CA
ED-MONITOR-133CA
ED-MONITOR-133CA
Numărul produsului DigiKey
4555-ED-MONITOR-133CA-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ED-MONITOR-133CA
Descriere
MONITOR USB TOUCH HDMI TFT 13.3"
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Interfață om-mașină (HMI) Ecran tactil 13,3" Culoare
Categorie
Tip afișare
Culoare
Producător
EDATEC
Culoare carcasă
Negru/gri
Serie
Temperatură de funcționare
-10°C – 60°C
Ambalaj
Pachet pentru vânzare cu amănuntul
Protecție la infiltrare
IP65 - Etanșat împotriva prafului, Rezistent la apă
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare
12 – 24V c.c.
Tip
Ecran tactil
Caracteristici
Interfață de expansiune
Dimensiune - Afișaj
13,3"