ED-HMI2002-101CC-0000
Numărul produsului DigiKey
4555-ED-HMI2002-101CC-0000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ED-HMI2002-101CC-0000
Descriere
PI4 10.1" LCD TOUCH W/OUT PI4
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Interfață om-mașină (HMI) Ecran tactil 10,1" Culoare
Categorie
Tip afișare
Culoare
Producător
EDATEC
Culoare carcasă
Negru
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 60°C
Ambalaj
Cutie
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare
5V c.c.
Tip
Ecran tactil
Caracteristici
Interfață de expansiune
Dimensiune - Afișaj
10,1"