ED-HMI3010-101C-0000
ED-HMI3010-101C-0000
ED-HMI3010-101C-0000
Numărul produsului DigiKey
4555-ED-HMI3010-101C-0000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ED-HMI3010-101C-0000
Descriere
RASPBERRY PI 5 10.1" HMI, NO PI5
Descriere detaliată
Interfață om-mașină (HMI) Ecran tactil 10,1" –
Categorie
Dimensiune - Afișaj
10,1"
Producător
EDATEC
Tip afișare
Serie
Temperatură de funcționare
-25°C – 60°C
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare
5V c.c.