ED-PSU1204-AU
Numărul produsului DigiKey
4555-ED-PSU1204-AU-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ED-PSU1204-AU
Descriere
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12V 48 W C.a./c.c. extern Cu montare pe perete (clasa II) Adaptor Multi-lamă (se vinde separat) Intrare
Categorie
Consum de putere fără sarcină
100mW (max.)
Producător
EDATEC
Polarizare
Centru pozitiv
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Eficiență
Nivel VI
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Regiune utilizare
Australia
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,5mm D.I. x 5,5mm D.E. x 9,5mm
Formă
Cu montare pe perete (clasa II)
Lungime cordon
59" (1,50m)
Tip intrare
Multi-lamă (se vinde separat)
Conector intrare
AS 3112
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
3,66" L x 1,30" l x 2,26" Î (93,0mm x 33,0mm x 57,5mm)
Tensiune - Ieșire
12V
Agenție de aprobare
CE, cULus, RCM, UKCA, UL
Curent - Ieșire (Max)
4A
Număr standard
Putere (wați)
48 W