ED-MONITOR-101CA
Numărul produsului DigiKey
4555-ED-MONITOR-101CA-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ED-MONITOR-101CA
Descriere
MONITOR 10.10" CAP 1024 X 600
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10,10" (256,54mm) Capacitiv Audio, HDMI, USB Monitor
Categorie
Interfață
Audio, HDMI, USB
Producător
EDATEC
Pixeli puncte
1024 x 600
Serie
Dimensiune diagonală ecran
10,10" (256,54mm)