XV3560-2R7407-R | |
|---|---|
Numărul produsului DigiKey | 283-XV3560-2R7407-R-ND |
Producător | |
Numărul produsului producătorului | XV3560-2R7407-R |
Descriere | CAP 400F -5% +10% 2.7V T/H |
Termen de livrare standard al producătorului | 22 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 400 F Supercondensator (EDLC) 2.7 V Radial, Încapsulat – Cu înclichetare 3,2mOhm 1500h la 65°C |
Stare piesă Activ | Pachet/cutie Radial, Încapsulat – Cu înclichetare |
Capacitanță 400 F | Spațiu între derivații 0,886" (22,50mm) |
Toleranță -5%, +10% | Mărime/Dimensiune 1,378" diam. (35,00mm) |
Tensiune - Nominală 2.7 V | Înălțime - Montat (Max) 2,480" (63,00mm) |
ESR (Rezistență serie echivalentă) 3,2mOhm | Temperatură de funcționare -40°C – 65°C |
Durată de funcționare la temp. 1500h la 65°C |