XV3585-2R7607-R
Numărul produsului DigiKey
283-XV3585-2R7607-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XV3585-2R7607-R
Descriere
CAP 600F -5% +10% 2.7V T/H
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
600 F Supercondensator (EDLC) 2.7 V Radial, Bidon – înclichetare – derivație 4 2,6mOhm 1500h la 65°C
Pachet/cutie
Radial, Bidon – înclichetare – derivație 4
Capacitanță
600 F
Spațiu între derivații
0,886" (22,50mm)
Toleranță
-5%, +10%
Mărime/Dimensiune
1,378" diam. (35,00mm)
Tensiune - Nominală
2.7 V
Înălțime - Montat (Max)
3,484" (88,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
2,6mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 65°C
Durată de funcționare la temp.
1500h la 65°C